Hudba - pro dospělé

Programy lze různě kombinovat, natahovat i zkracovat dle individuální domluvy.


Mande

Mande

Vyprávění o lidech, kteří nejvíce ze všeho k životu potřebují vodu, víru a hudbu. To ostatní, už buď přijde nebo nepřijde. V roce 2005, 2009 a 2010 se Pavel Nowak vypravil do Guinei a Mali v západní Africe, aby studoval místní hudbu, tradice a kulturu. Potkal se s těmi největšími mistry hry na buben djembe, viděl tradiční rituály a slavnosti a nahlédl do běžného nelehkého života místních lidí. Zajímavé vyprávění s videoprojekcí a ukázkou tradičních hudebních nástrojů.

V případě zájmu je možné si na závěr zabubnovat.

(bubny jsou k dispozici k zapůjčení, dataprojektor k projekci, doba trvání cca 60-180 min., cena dle domluvy)Slavnost (drumcircle)

Drumcircle

Pomocí bubnů a jiných hudebních nástrojů a hlasu si zamuzicírujeme, odreagujeme a poznáme, jaké to je, vytvářet společně hudbu. Vytvoříme jednu velkou bubenickou kapelu. Vlastní nástroje vemte s sebou.

(k dispozici je 25 bubnů a jiných perkusivních nástrojů k zapůjčení, doba trvání cca 60-180 min., cena 1000 Kč/60 min. + cestovné)

Muzikoterapeutický koncert

Muzikoterapeutický koncert

Čtyři zkušení muzikanti vám zahrají na hudební nástroje z celého světa. Jedná se o tzv. pasivní muzikoterapii, kde budete jen ležet, poslouchat a odpočívat. Uslyšíte zpěv, tibetské mísy, didgeridoo, bubny, flétny, kytaru ad. Na tomto programu spolupracujeme s Nikol Ubelauerovou a Nikolou Bakanem.

(doba trvání a cena dle domluvy)

Kurz muzikoterapie

Kurz muzikoterapie

Jedná se o tzv. aktivní muzikoterapii. Účastníci kurzu si vyzkouší různé techniky muzikoterapie. Pomocí hudebních nástrojů zkusíme pracovat Použití hudebních nástrojů k muzikoterapii. Tento kurz je akreditován ministerstvem školství ČR. Na tomto programu spolupracujeme s Nikol Ubelauerovou.

(doba trvání a cena dle domluvy)

Zlato v hrdle

Zlato v hrdle

Řízené zpívání písní z celého světa (mantry, africké, židovské a indiánské písně) za doprovodu čtyř hudebníků a možnosti zapůjčení hudebních nástrojů. Výborná relaxace a uvolnění stresu. Na tomto programu spolupracujeme s Nikol Ubelauerovou a Nikolou Bakanem.

(doba trvání a cena dle domluvy)

Další programy najdete v "bubnování".
(c) 2010 Marcela Sovadinová, Pavel Nowak